DEWELOPER System
Strona www inwestycji

Strona WWW inwestycji

Szukasz oszczędności? Zarządzaj treścią strony internetowej inwestycji z poziomu programu DEWELOPER System! Wbudowany w program DEWELOPER System moduł CMS umożliwia kompleksowe zarządzanie treścią strony internetowej inwestycji, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad informacjami, które zamieszczamy na stronie.

Takie elementy strony jak: aktualności, galeria, kontakt, lista lokali są połączone z tą samą bazą na której pracuje program. Dzięki temu każda zmiana jest automatycznie aktualizowane na stronie i rejestrowana w bazie danych.

Ponadto niezależnie od modułu CMS system automatycznie aktualizuje dane obsługiwane z poziomu wyszukiwarki mieszkań. Jeżeli pracownik firmy zmieni cenę, wyróżni ofertę jako specjalną, zarezerwuje mieszkanie lub go sprzeda, na stronie automatycznie zmienia się jej status. Wszystkie zmiany są rejestrowane bezpośrednio w bazie. Ponadto dzięki możliwości zdefiniowania odpowiednich uprawnień dla poszczególnych użytkowników mamy pełną kontrolę nad wprowadzaniem zmian.

Dodatkowo dla każdego klienta, który znajduje się w bazie dewelopera, może zostać uruchomione indywidualne konto klienta na stronie internetowej. Dostęp do konta odbywa się poprzez logowanie. Okno obsługi konta klienta umożliwia mu wgląd do informacji o jego danych osobowych, umowach, wpłatach, zadłużeniach, rezerwacjach oraz wiadomości wysłanych do niego za pośrednictwem programu.

Na tym nie koniec. Często na stronach internetowych deweloperów widzimy piękne animacje, które pozwalają nawigować w ramach inwestycji lub jej etapu. Wybierając budynek można następnie wskazać piętro, a po ukazania się planu piętra mamy możliwość wyboru lokalu. Program DEWELOPER został wyposażony w funkcję Rysunki Mapowane, która stanowi idealną alternatywę dla technologii Adobe Flash, w której najczęściej są wykonywane tego typu wyszukiwarki 3D. Jakie są jej zalety? Przede wszystkim jest bardzo łatwa w opanowaniu i obsłudze. Zużywa minimalne zasoby systemowe. Pozwala na efektywniejsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Podczas zmiany układu graficznego nie wymaga żadnego wkładu finansowego ze strony dewelopera.

Korzyści i zasady działania technologii rysunków mapowanych są opisana na naszej stronie Baza Wiedzy w dziale Artykuły Techniczne.


Oto lista przykladowych stron inwestycji wykonanych za pomocą technologi Rysunków Mapowanych zintegrowanych z programem DEWELOPER System.


Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą kompleksowego wykonawstwa stron inwestycji zintegrowanych z programem DEWELOPER System, będącej gwarancją oszczędności, niezależności i bezpieczeństwa.


Krasinskiego41

Krasińskiego 41

Opis inwestycji:

Inwestycja będzie pierwszym obiektem mieszkaniowym w Polsce w pełni zgodnym z zasadami zrównoważonego budownictwa, wyznaczając nowy standard budowy miejskich budynków wielorodzinnych, który stanie się powszechnie stosowany w roku 2030. Obiekt został wybrany budynkiem demonstracyjnym projektu Miejski Budynek Jutra 2030.

Inwestor:

FORT Krasińskiego Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 41
01-755 Warszawa

http://www.krasinskiego41.pl

Osiedlie Centroom

Osiedlie Centroom

Opis inwestycji:

Kameralne osiedle o ciekawej architekturze. Bezpieczeństwo i komfort, którego potrzebujesz. Doskonała lokalizacja oraz wygodne rozwiązania komunikacyjne.

  • 4 budynki mieszkalne zaprojektowane z największą precyzją wykonane z materiałów wysokiej jakości
  • mieszkania o szerokiej gamie rozkładów i zróżnicowanej powierzchni od 31,2 do 84,7 m/kw część handlowo-usługowa na parterze
  • miejsca parkingowe w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie
  • mieszkania posiadają balkon lub taras, na parterze istnieje opcja ogródka
  • liczne alejki spacerowe, ciekawie zaprojektowana zieleń, urokliwe oczko wodne przyjazny plac zabaw dla dzieci

Inwestor:

Radius Projekt Jerozolimskie 200 Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 2, lok. 108
00-131 Warszawa

http://www.osiedle-centroom.pl

Osiedlie Pogodna 36

Osiedlie Pogodna 36 w Lublinie

Opis inwestycji:

Pogodna 36 - II etap - to kontynuacja inwestycji zlokalizowanej na posesji o powierzchni 1.12ha, położonej w Lublinie u zbiegu ulic: Krańcowa i Pogodna. Zakończony pierwszy etap inwestycji obejmował adaptację byłego hotelu „Polonia”, w którym powstało 110 mieszkań jedno - i dwupokojowych, 19 garaży oraz usytuowane na parterze 3 lokale biurowe.

Inwestor:

CRH ŻAGIEL DOM Sp. z o. o.
ul. 1-go Maja 25
20-410 Lublin

http://pogodna2.zagieldom.pl/